ABOUT ME

DSC_0144-2 copy.jpg

Я фотографую щасливих, закоханих людей з вогнем в очах і вітром у волоссі. Для яких важливими є професіоналізм, досвід та індивідуальність. Мої фотографії живі і про людей, про їхні посмішки, їхню любов, емоції та їх світогляд. Саме людей та спілкування з ними я ставлю на перше місце під час зйомки. Світло, атмосфера, локація та образ важливі складові, але без особистостей фотографія втрачає зміст.

 

 

Якщо говорити про мене - мене надихають подорожі, хороше кіно, рок-н-рол,  саморозвиткок, моя сім'я та звісно фотографія. Я люблю готовити гостру їжу, працювати за комп'ютером на природі, голосно слухати музику, показвувати донці світ та фотографувати її з моєю дружиною, мріяти про майбутнє, та ставити цілі для здійснення цих мрій. У моїй праці для мене важливі якість роботи та мого сервісу, надійність ваших фото, розуміння ваших потреб та на основі цього створення ідеальної картинки, яка забарвлена вашими вашими емоціями.

 

 

Буду радий познайомитись з Вами і розказати у фотографіях саме Вашу історію.

Теодор Зозуля.

38093 84 04 454 
Я В СОЦМЕРЕЖАХ:
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

Дзвінка З.

Теодор має чудову здатність просто ловити яскраві та справжні миті камерою без шаблонних постановок та традиційних кадрів. Неймовірне відчуття кольору та композиції в фотографії, вміння ловити справжі емоції без штучних постановок. Працювати з ним було легко і комфортно:) Фотографії дуже стильні, живі, легкі та свіжі. Ми з чоловіком гортали безліч разів) Не важливо яка локація та які образи ви підібрали, впевнена, всі фото будуть дуже круті, бо він вміє зловити саме той момент - ваш, справжній. Дякую за таку круту співпрацю, дуже сподіваюся, що не останню!)

НАЙСВІЖІШЕ З ІНСТАГРАМУ